... když se tak čas od času toulám po našich zemích, rád poznávám nové, ale také se rád navracím už k poznanému ...
... rád zasednu k orosenému poháru a vychutnám si pivo dobré a poctivé ...
Stránky byly
zprovozněny
27.4.2009

počítadlo.abz.cz

Přihlášení pro účastníky výletů

Hořovice 2017

Termín: 7. - 9. 4. 2017

První oficiální výlet RT roku 2017 se uskutečnil v okolí Hořovic. Zúčastnili se ho od pátku Prezident, Jindra, Zlaťák, Ondra a od soboty Fred, Petr M. a Milan! A jen v pátek nečekaně Krtek!
Program byl jednoduchý. Zahájit sezónu 2017, pokecat a navštívit nějaký ten zajímavý pivovar.
Výlet jsme zahájili v nám známém pivovaru Berounský Medvěd. V 17:42 dostal Ondra od jindry za úkol vyfotit prdelku jemně příjemné servírky. Ondra se však vymlouvá, že by to jeho foťák nedokázal. Je ovšem otázkou jestli je to pravda. Postup focení prdelky najdete v kronice RT. Po ubytování u Jindry a večeři jsme se přesunuli do Hořovické občerstvovací stanice Na Zápaďáku kde jsme ochutnali Bakaláře. V 22:10 Ondra nevydržel nápor puštěné televize a odchází na procházku bez Procházky. Po návratu k Jindrovi ještě něco ochutnáváme a v cca 1:14 jdeme spát. Ale ne všichni.

V cca 4 hodiny Krtek odjíždí domů a Blecha jde spát. V sobotu jsme si zajeli navštívit Broumy. Bohužel díky probíhající rekonstrukci pivovaru Matuška nešlo zorganizovat jeho prohlídku. Tak jsme alespoň otevřeli místní hospůdku Na hřišti s Matuškou E.S.B 14° na čepu. Zde nás nezklamal Zlaťák. V době, kdy jsme na návsi očmuchávali pivovar a lovili poklad, se rozhodl hospůdku najít. Zeptal se na ni jakési místní slečny, odjel neznámo kam a cca 20 minut jsme ho neviděli. V 14:18 doráží Zlaťák, v 14:25 doráží Milan. cestou zpátka, přesněni pod Točníkem v občerstvovací stanici U rytířů se knám přidává zbytek, to je Fred a Petr. Setkání zapíjíme Vilémen z Jinců. Večer trávíme u Jindry.

V neděli jsme se rozhodli vyrazit na Prahu a cestou očmuchat tři pivovary. Jindra už zůstává doma. Cestou do Hostomic potkáváme splašeného poníka táhnoucí za sebou vytržený kůl. A také se nám opět ztrácí Zlaťák, ale naštěstí ho v Pivovaru Hostomice nacházíme. Další zastávka se odehrály ve Všeradicích v místním pivovaru a v Liteni v restauraci Ve stínu lípy, kde jsme se naobědvali. Výlet už bez Freda zakončujeme v Zadní Třebáni v pivovaru Bobr.
Fotodokumentaci výletu najdete zde -

1996-2019 (c) OVRT * Optimalizováno 800 x 600 a více * Prostor poskytl - www.hekom.cz