... když se tak čas od času toulám po našich zemích, rád poznávám nové, ale také se rád navracím už k poznanému ...
... rád zasednu k orosenému poháru a vychutnám si pivo dobré a poctivé ...
Stránky byly
zprovozněny
27.4.2009

počítadlo.abz.cz

Přihlášení pro účastníky výletů

REGENT TOUR 2011

Nejpohodovější ročník v historii či nezajímavý příběh o ničem ... ?

Po roce jsme opět vyrazili za českým pivem.
Tentokráte konečně došlo na pivo a kopečky včetně rozhleden Českého ráje. Jako loni byly přípravy bez problémů. Vytvořením trasy se letos ujali Prezident s Jirkou. Prezident si vzal na starosti první dva dny a Jirka druhou část výletu. A obzvláště druhá část se vydařila. V první části jsme se motali okolo oblasti pivovarů Klášter, Svijany a Malý Rohozec. Bohužel nám nevyšla z provozních důvodů prohlídka v pivovaru Malý Rohozec a tak byl 16. ročník po delší době bez hlavního pivovaru. Na začátku druhé části nás čekaly dva vrcholy výletu. Kozákov a hostinec U Kodrů. A první z nich byl po právu označen za nejhezčí zážitek výletu. Ovšem i hospoda čtvrté (a možná i páté) generace Kodrů se nedala zahambit. Po té jsme se přesunuli do oblasti Nové Paky, kde jsme mohli ochutnat místní pivo a navštívit hrad Pecku.
A samozřejmě došlo i na hudební večer. Ten se uskutečnil v hostinci Boučkův statek na Malé Skále a velký dík za jeho uskutečnění patří Luďkovi a Krtkovi.
A k úvodní fotce mohu dodat je toto. Letos se organizace vyhodnocení Regent Tour a cyklistické sezóny 2011 iniciativně ujal člen OVRT a zástupce pro věci kulturní a společenské Minja a mohu říci, že se mu to rozhodně povedlo! Obvzláštní počasí nám dovolilo si zavzpomínat na nevydařené léto a dohnat koupání!

1996-2019 (c) OVRT * Optimalizováno 800 x 600 a více * Prostor poskytl - www.hekom.cz